ΕΝΩΣΗ ΑΝΤΙΘΕΤΩΝ

H hatha yoga έχει σχεδιαστεί για να ευθυγραμμίζει τους μύες, το δέρμα και τα όστα, ώστε να μπορεί η ενέργεια να ρέει ελεύθερα στο σώμα. Με την λέξη “ha” να σημαίνει “ήλιος” και τη λέξη “tha” να σημαίνει “σελήνη” ένωση των αντιθέτων. Η καινοτομία της εκπαιδεύτριας Άννας Καπετάνιου είναι η δημιουργία, η hatha yoga συχνά μεταφράζεται ως την ενός προγράμματος “συνεργιακής” yoga, μέσα από την οποία συνδυάζει πάνω από 200 διαφορετικές σωματικές πόζες (asanas), με άκρως θεραπευτικά αποτελέσματα. H hatha yoga είναι η βασική εισαγωγή στον κόσμο της yoga και απευθύνεται σε όλες τις ηλικίες. Από τα πρώτα κιόλας μαθήματα, το σώμα μαθαίνει να συνεργάζεται με το μυαλό, με αποτέλεσμα να νιώθουμε χαλάρωση, ευεξία και διαύγεια.

ΤΑ ΟΦΕΛΗ ΤΗΣ HATHA YOGA

“Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν γνωρίζουν πόσο καλά είναι σχεδιασμένο το σώμα μας να νιώθει.”

1. Βελτίωση ευλυγισίας και ισορροπίας
2. Εκμάθηση συγκέντρωσης
3. Θεραπεία μυοσκελετικών προβλημάτων
4. Αποσυμφόρηση από στρες
5. Αποκατάσταση τραυματισμών
6. Αύξηση ροής αίματος
7. Προστασία σπονδυλικής στήλης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2019

Προσφέρουμε στα μέλη μας ένα δυναμικό και ευέλικτο πρόγραμμα ολιστικής προσέγγισης για την υγεία του σώματος και του νου, από Δευτέρα έως Σάββατο, σε μικρά group ατόμων για την καλύτερη δυνατή εκπαίδευση.

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:30
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:00
11:30
Ashtanga Private Group*
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:00
11:30
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group*
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:30
10:15
Synergy Workout

10:00
11:30
Ashtanga Private Group*
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:15
11:45
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group*
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία.
09:30
10:15
Synergy Workout
09:45
10:00
10:00
11:15
Yin Yoga

10:00
11:30
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:30
Vinyasa Yoga
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
11:30
12:45
Dynamic Hatha
11:45
12:00
12:15
12:30
13:00
13:00
14:00
Sparring MMA
13:15
13:30
13:45
16:00
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
16:15
16:30
16:45
17:00
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)

17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)

17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Dance

17:00
18:00
Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45
18:00
18:30
19:30
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)


18:30
19:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

18:00
19:00
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)


19:15
20:30
Vinyasa Yoga

19:30
20:30
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
18:15
18:30
18:45
19:00
19:00
19:45
Meditation


19:45
21:00
Hatha Yoga


21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

19:00
19:45
Meditation


19:45
21:00
Hatha Yoga


21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

19:15
19:30
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

21:00
22:15
Vinyasa Yoga
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:15
18:30
18:45
20:30
20:45
21:00
21:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:15
18:30
18:45
20:30
20:45
21:00
21:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19:30
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:15
17:30
17:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21:30
21:45
22:00

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
11:30
11:30
12:45
Dynamic Hatha
11:45
12:00
12:15
12:30

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:15
09:30
09:45
10:00
19:45
19:45
21:00
Hatha Yoga
19:45
21:00
Hatha Yoga
20:00
20:15
20:30
20:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45

ΤΡΙΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
    17:00 - 18:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:15
17:30
17:45

ΤΡΙΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
    17:00 - 18:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Kids Dance
17:15
17:30
17:45

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Kids Dance
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:15
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:00
Meditation
10:30
10:45
19:00
19:00
19:45
Meditation
19:00
19:45
Meditation
19:15
19:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Meditation
    10:15 - 11:00

ΤΡΙΤΗ

  • Meditation
    19:00 - 19:45

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • Meditation
    10:15 - 11:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • Meditation
    19:00 - 19:45
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:00
19:00
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:15
18:30
18:30
19:30
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:45
19:00
19:15

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
    18:30 - 19:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
    18:00 - 19:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:45
19:30
19:30
20:30
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
19:45
20:00
20:15
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    09:00 - 10:00
  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    21:00 - 22:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    09:00 - 10:00
  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    21:00 - 22:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    19:30 - 20:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
11:30
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία.
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
11:45
12:00
12:15
18:30
18:30
19:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
18:45
19:00
19:15
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45

ΤΡΙΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Wood)
    11:30 - 12:30
  • Private* (Αίθουσα Wood)
    21:00 - 22:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Wood)
    18:30 - 19:30

ΠΕΜΠΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Wood)
    11:30 - 12:30
  • Private* (Αίθουσα Wood)
    21:00 - 22:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
13:00
13:00
14:00
Sparring MMA
13:15
13:30
13:45

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:30
09:30
10:15
Synergy Workout
09:30
10:15
Synergy Workout
09:45
10:00

ΤΡΙΤΗ

  • Synergy Workout
    09:30 - 10:15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Synergy Workout
    09:30 - 10:15
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:45
10:00
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15

ΠΕΜΠΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
16:00
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
16:15
16:30
16:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:15
10:15
11:30
Vinyasa Yoga
10:30
10:45
11:00
11:15
19:15
19:15
20:30
Vinyasa Yoga
19:30
19:45
20:00
20:15
21:00
21:00
22:15
Vinyasa Yoga
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Vinyasa Yoga
    21:00 - 22:15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Vinyasa Yoga
    10:15 - 11:30
  • Vinyasa Yoga
    19:15 - 20:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
20:30
20:45
21:00
21:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00
10:00
11:15
Yin Yoga
10:15
10:30
10:45
11:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:15
09:30
09:45
10:00
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:00
11:15
Yin Yoga
10:15
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:30
Vinyasa Yoga
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία.
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
11:30
12:45
Dynamic Hatha
11:45
12:00
12:15
12:30
16:00
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
16:15
16:30
16:45
17:00
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Dance
17:15
17:30
17:45
18:00
18:00
19:00
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:15
18:30
18:30
19:30
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:30
19:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
18:45
19:00
19:00
19:45
Meditation
19:00
19:45
Meditation
19:15
19:15
20:30
Vinyasa Yoga
19:30
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:45
19:45
21:00
Hatha Yoga
19:45
21:00
Hatha Yoga
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:00
22:15
Vinyasa Yoga
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Vinyasa Yoga
    10:15 - 11:30
  • Kids Dance
    17:00 - 18:00
  • Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
    18:00 - 19:00
  • Vinyasa Yoga
    19:15 - 20:30
  • 20:30 - 21:30

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:00
10:30
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:00
11:30
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group*
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:30
10:15
Synergy Workout
09:30
10:15
Synergy Workout
09:45
10:00
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
13:00
13:00
14:00
Sparring MMA
13:15
13:30
13:45
17:00
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:00
18:00
Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45
18:00
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:30
20:30
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

No events available!

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ

http://synergyhealth.club/iw-teacher/anna-fox/

ΑΝΝΑ FOX

YOGA TRAINER

Ασχολείται με την yoga από την ηλικία των 8 ετών, έχοντας εκπαιδευτεί από κορυφαίους δασκάλους σε παγκόσμιο επίπεδο.

ΠΡΟΦΙΛ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ