ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ ΣΕ ΑΡΜΟΝΙΑ
HATHA YOGA
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟΣ
BRAZILIAN JIU JITSU
ΕΥΛΥΓΙΣΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ
ASHTANGA YOGA
ΝΕΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
SYNERGY HEALTH CLUB
Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
HEALTH BAR
ASHTANGA & HATHA YOGA

ASHTANGA & HATHA YOGA

Η yoga δεν είναι απλά γυμναστική, αλλά τρόπος ζωης. Άδειασε το μυαλό από τοξίνες και στρες και γέμισε με αισιοδοξία, ευλυγισία και σωματική και πνευματική υγεία από το πρώτο κιόλας μάθημα.

BRAZILIAN JIU JITSU

BRAZILIAN JIU JITSU

Όταν η τεχνική υπερνικά τη δύναμη, τα πάντα είναι δυνατά. Ξεπέρασε τα όρια σου, βρες την αυτοπεποίθησή σου και άλλαξε τη ζωή σου μέσα από την πιο αποτελεσματική πολεμική τέχνη.

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ SYNERGY HEALTH CLUB

ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

Με πανελλήνιες και διεθνείς διακρίσεις και εμπειρία πολλών ετών, οι Synergy Trainers αποτελούν την ελίτ των εκπαιδευτών στο είδος τους.

ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

Ένα “ζεν” περιβάλλον με ειδικά διαμορφωμένους χώρους, που συμπληρώνονται από ένα Health Bar με βιολογικά ροφήματα και σνακς.

ΠΡΟΣΙΤΕΣ ΤΙΜΕΣ

Εστιάζουμε στο να προσφέρουμε προσιτές τιμές, ώστε να μπορούν όλοι να κάνουν αυτό το πολύτιμο δώρο ζωής στον εαυτό τους.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2019

Προσφέρουμε στα μέλη μας ένα δυναμικό και ευέλικτο πρόγραμμα ολιστικής προσέγγισης για την υγεία του σώματος και του νου, από Δευτέρα έως Σάββατο, σε μικρά group ατόμων για την καλύτερη δυνατή εκπαίδευση.

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:30
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:00
11:30
Ashtanga Private Group*
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:00
11:30
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group*
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:30
10:15
Synergy Workout

10:00
11:30
Ashtanga Private Group*
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:15
11:45
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group*
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία.
09:30
10:15
Synergy Workout
09:45
10:00
10:00
11:15
Yin Yoga

10:00
11:30
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:30
Vinyasa Yoga
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
11:30
12:45
Dynamic Hatha
11:45
12:00
12:15
12:30
13:00
13:00
14:00
Sparring MMA
13:15
13:30
13:45
16:00
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
16:15
16:30
16:45
17:00
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)

17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)

17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Dance

17:00
18:00
Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45
18:00
18:30
19:30
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)


18:30
19:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

18:00
19:00
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)


19:15
20:30
Vinyasa Yoga

19:30
20:30
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
18:15
18:30
18:45
19:00
19:00
19:45
Meditation


19:45
21:00
Hatha Yoga


21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

19:00
19:45
Meditation


19:45
21:00
Hatha Yoga


21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

19:15
19:30
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

21:00
22:15
Vinyasa Yoga
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:15
18:30
18:45
20:30
20:45
21:00
21:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:15
18:30
18:45
20:30
20:45
21:00
21:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
19:30
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:15
17:30
17:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
21:30
21:45
22:00

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
11:30
11:30
12:45
Dynamic Hatha
11:45
12:00
12:15
12:30

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:15
09:30
09:45
10:00
19:45
19:45
21:00
Hatha Yoga
19:45
21:00
Hatha Yoga
20:00
20:15
20:30
20:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45

ΤΡΙΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
    17:00 - 18:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:15
17:30
17:45

ΤΡΙΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
    17:00 - 18:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Kids Dance
17:15
17:30
17:45

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Kids Dance
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:15
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:00
Meditation
10:30
10:45
19:00
19:00
19:45
Meditation
19:00
19:45
Meditation
19:15
19:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Meditation
    10:15 - 11:00

ΤΡΙΤΗ

  • Meditation
    19:00 - 19:45

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • Meditation
    10:15 - 11:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • Meditation
    19:00 - 19:45
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
18:00
19:00
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:15
18:30
18:30
19:30
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:45
19:00
19:15

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
    18:30 - 19:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
    18:00 - 19:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00
17:00
18:00
Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
    17:00 - 18:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:45
19:30
19:30
20:30
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
19:45
20:00
20:15
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    09:00 - 10:00
  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    21:00 - 22:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    09:00 - 10:00
  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    21:00 - 22:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Private* (Αίθουσα Tatami)
    19:30 - 20:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
11:30
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία.
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
11:45
12:00
12:15
18:30
18:30
19:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
18:45
19:00
19:15
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45

ΤΡΙΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Wood)
    11:30 - 12:30
  • Private* (Αίθουσα Wood)
    21:00 - 22:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Wood)
    18:30 - 19:30

ΠΕΜΠΤΗ

  • Private* (Αίθουσα Wood)
    11:30 - 12:30
  • Private* (Αίθουσα Wood)
    21:00 - 22:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
13:00
13:00
14:00
Sparring MMA
13:15
13:30
13:45

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:30
09:30
10:15
Synergy Workout
09:30
10:15
Synergy Workout
09:45
10:00

ΤΡΙΤΗ

  • Synergy Workout
    09:30 - 10:15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Synergy Workout
    09:30 - 10:15
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:45
10:00
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15

ΠΕΜΠΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
16:00
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
16:15
16:30
16:45

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:15
10:15
11:30
Vinyasa Yoga
10:30
10:45
11:00
11:15
19:15
19:15
20:30
Vinyasa Yoga
19:30
19:45
20:00
20:15
21:00
21:00
22:15
Vinyasa Yoga
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • Vinyasa Yoga
    21:00 - 22:15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Vinyasa Yoga
    10:15 - 11:30
  • Vinyasa Yoga
    19:15 - 20:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
20:30
20:45
21:00
21:15

ΤΡΙΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00
10:00
11:15
Yin Yoga
10:15
10:30
10:45
11:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:00
10:15
Hatha Yoga
09:15
09:30
09:45
10:00
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Ashtanga Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:00
11:15
Yin Yoga
10:15
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:00
Meditation
10:15
11:30
Vinyasa Yoga
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία.
11:30
12:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
11:30
12:45
Dynamic Hatha
11:45
12:00
12:15
12:30
16:00
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
Synergy Yoga - Private Group* (Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
16:15
16:30
16:45
17:00
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Wood)
17:00
18:00
Kids Dance
17:15
17:30
17:45
18:00
18:00
19:00
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:15
18:30
18:30
19:30
Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
18:30
19:30
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
18:45
19:00
19:00
19:45
Meditation
19:00
19:45
Meditation
19:15
19:15
20:30
Vinyasa Yoga
19:30
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:30
21:00
Ashtanga Yoga
19:45
19:45
21:00
Hatha Yoga
19:45
21:00
Hatha Yoga
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:00
22:15
Vinyasa Yoga
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Wood)
Private* (Αίθουσα Wood)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • Vinyasa Yoga
    10:15 - 11:30
  • Kids Dance
    17:00 - 18:00
  • Pilates Mat (Αίθουσα Wood)
    18:00 - 19:00
  • Vinyasa Yoga
    19:15 - 20:30
  • 20:30 - 21:30

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
09:00
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:00
10:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:00
10:30
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία

10:00
11:30
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group*
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
09:15
09:30
09:30
10:15
Synergy Workout
09:30
10:15
Synergy Workout
09:45
10:00
Synergy Yoga - Private Group* (Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:15
Brazilian Jiu-Jitsu Private Group** κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
13:00
13:00
14:00
Sparring MMA
13:15
13:30
13:45
17:00
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:00
18:00
BJJ Kids (7-12)
Brazilian Jiu-Jitsu Kids
17:00
18:00
Kids Aerial Yoga (Αίθουσα Tatami)
17:00
18:00
Pilates Mat* (Αίθουσα Tatami)
17:15
17:30
17:45
18:00
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:00
19:30
BJJ GI
Brazilian Jiu-Jitsu Gi
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:30
20:30
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:00
22:00
Private* (Αίθουσα Tatami)
Private* (Αίθουσα Tatami)* κατόπιν συνεννόησης με τη γραμματεία
21:15
21:30
21:45
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

No events available!

ΠΑΚΕΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

MHNIAIO ΠAKETO

BRAZILIAN JIU JITSU

Απεριόριστα μαθήματα Brazilian Jiu Jitsu, βάση προγράμματος, με διάρκεια από 1,5 έως 2 ώρες ανά μάθημα.

ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ

ΜΗΝΙΑΙΟ ΠΑΚΕΤΟ

YOGA (HATHA & ASHTANGA)

Ένα μεμονωμένο μάθημα Yoga, με δική σας επιλογή για Hatha ή Ashtanga, διάρκειας 1,5 ώρας ανά μάθημα.

1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΜΗΝΙΑΙΟ ΠΑΚΕΤΟ

YOGA (HATHA & ASHTANGA)

Δύο φορές την εβδομάδα Yoga, με δική σας επιλογή για Hatha ή Ashtanga, διάρκειας 1,5 ώρας ανά μάθημα.

2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

Με διακρίσεις σε πανελλήνιους και διεθνείς αγώνες, οι εκπαιδευτές του Synergy Heatlh Club
είναι πιστοποιημένοι δάσκαλοι Yoga & Brazilian Jiu Jitsu, με εξαιρετικά αποτελέσματα.

Ασχολείται με την yoga από την ηλικία των 8 ετών, έχοντας εκπαιδευτεί από κορυφαίους δασκάλους σε παγκόσμιο επίπεδο.

Έχει στεφθεί νικητής σε αμέτρητους αγώνες, είναι κάτοχος μάυρης ζώνης, με εξειδίκευση στο BJJ από το 2009.

Image background

BRAZILIAN JIU JITSU

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΔΕΣ ΕΔΩ
Loading...
Image background

HATHA & ASHTANGA YOGA

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΔΕΣ ΕΔΩ
Loading...